O nás

Builders Group je mladou dynamickou stavebnou spoločnosťou, ktorá bola vytvorená za účelom plnenia tých najnáročnejších požiadaviek klientov v oblasti stavebníctva.

Tím spoločnosti Builders group tvoria skúsení špecialisti podieľajúci sa na realizácii menších i väčších projektov v Európe, v Austrálii, či v USA.

Medzinárodné spolupráce a bohatá prax nášho tímu svedčia o vysokej odbornej a kvalitatívnej úrovni našej práce. Súčasne sme si však vedomí potreby neustáleho inovovania technologických postupov. Spokojnosť klientov je našou prioritou a zároveň najväčšou satisfakciou.

Zakladateľom, hlavou firmy a projekt manažérom spoločnosti je Martin Bielik. Aktívne sa podieľa na každom realizovanom projekte.

Počas niekoľkých úspešných rokov praxe v stavebnom sektore som nazbieral dostatočné množstvo poznatkov z rôznych stavebných odvetví, pričom som vždy intenzívne vnímal aktuálnu problematiku stavebníctva a jeho nedostatky. Rozhodol som sa preto založiť spoločnosť Builders Group, ktorá sa neustále prispôsobuje dopytu na trhu a eliminuje deficity, ktoré sa, ako iste všetci dobre vieme, často vyskytujú u iných spoločností s rovnakým zameraním.

Potrebujete pomoc v oblasti stavebníctva? Sme odborníci!

Scroll to Top